Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Temel ilkemiz doğrudan üretim ve doğrudan satış yaparken önce müşteriyi memnun etmek ve daha sonra MAKPEN MAKİNA’nın ilkesi olan “Üstün kalite, Sınırsız hizmet sloganımıza sadık kalmaktır.

Müşteri memnuniyetini ana ilke edinen MAKPEN Makine PVC sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri günlük takip eden ve uygulayan güçlü bir referans listesinde yer alan 49 ülkeye yapmış olduğumuz ihracatlarla ve güzel Türkiye’mizi 21.yüzyılda layık olduğu yerlere taşıyacak siz değerli firmanızı da bu referans listesinde görmekten mutluluk duyarız. Çünkü başarılı çalışmalar tamamen profesyonel ekiplerin uyumuyla sağlanır. 18 yıllık uzman personel kadromuzla satış ve sonrasında üstün kalitemiz, sınırsız hizmetimizle her zaman yanınızdayız.

Müşteri memnuniyetini ana ilke edinen MAKPEN Makine PVC sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri günlük takip eden ve uygulayan güçlü bir referans listesinde yer alan 49 ülkeye yapmış olduğumuz ihracatlarla ve güzel Türkiye’mizi 21.yüzyılda layık olduğu yerlere taşıyacak siz değerli firmanızı da bu referans listesinde görmekten mutluluk duyarız.

Size nasıl yardımcı olabilirim?